20-21.09.2014 r. XVII Kaszubska Jesień Rolnicza w Lubaniu

Lubań k/ Kościerzyny


20-21 września 2014 r.

 kontakt:

Dział Systemów Produkcji Rolnej, Standardów Jakościowych i Doświadczalnictwa

w Lubaniu

83-422 Nowy Barkoczyn

tel. 58/ 688 20 11, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 

  XVI Kaszubska Jesień Rolnicza

 

W dniach 20-21 września 2014 r. zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Lubania na Kaszubską Jesień Rolniczą. Z roku na rok ta impreza jest bogatsza w różne oferty z przeznaczeniem dla rolników, ogrodników mieszkańców wsi i miast. Można zapoznać się z produktami wielu firm działających na rzecz rolnictwa. Będą to firmy ogrodnicze, oferujące w sprzedaży sadzonki, nasiona będące najnowszymi osiągnięciami hodowli roślin ozdobnych, drzew i krzewów owocowych. Jesień to czas sadzenia w naszych ogrodach i sadach, będzie więc okazja do kupienia wymarzonych roślin różnych odmian i gatunków. Swoje oferty przedstawią również firmy budowlane, motoryzacyjne, grzewcze i przetwórstwo spożywcze. Kaszubskiej Jesieni Rolniczej towarzyszyć będzie pokaz ptactwa ozdobnego oraz Wojewódzka Wystawa Królików i Szynszyli, na której będą wybierane czempiony i v-ce czempiony. Jak co roku podczas tej imprezy odbędą się zawody i gry zręcznościowe z udziałem koni. Zaprzęgi końskie będą oceniane pod względem atrakcyjności, a powożący nimi pod kątem zręczności i umiejętności powożenia.

Kaszubska Jesień Rolnicza to czas podsumowania całorocznej pracy rolniczej, a więc dożynki będą doskonałą formą podziękowania za plony. Odbędzie się konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy i najciekawszą prezentację regionu.

Kontakt:

Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku

Dział Systemów Produkcji Rolnej, Standardów Jakościowych i Doświadczalnictwa w Lubaniu k/Kościerzyny

tel. 58 688 20 11, 58 688 21 50, fax. 58 688 22 52

www.podr.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.


kaszubska jesien2    kaszubska jesien1

kaszubska jesien (14)   kaszubska jesien (19)1

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

Do pobrania:

  1. Regulamin Targów
  2. Karta zgłoszenia stoiska handlowego
  3. Karta zgłoszenia - firmy ogrodnicze
  4. Karta zgłoszenia - firmy nie ogrodnicze
  5. Informacja o noclegach
  6. Zaproszenie na XVII Kaszubską Jesień Rolniczą 2014
  7.  

     

Znajdź nas na Facebooku

Nowa odsłona! Zapraszamy!

PODR

Zapraszamy na nasz kanał Youtube

Youtube