13-14.09.2014 r. XX Jesienne Targi Ogrodniczo-Nasienne, Staropolski Przegląd Piosenki Biesiadnej w Starym Polu


Pliki do pobrania:

1. Zaproszenie

2. Regulamin Targów

3. Plan Targów

4. Zgłoszenie - ogrodnicy

5. Zgłoszenie - pozostałe firmy

6. Zgłoszenie - stoisko handlowe

A-2-Plak-JTON-2014 2-1


Stare Pole


13-14 września 2014 r.

kontakt:

Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku

Oddział Stare Pole

ul. Marynarki Wojennej 21, 82-220 Stare Pole

tel. 55/ 270 11 00, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 

 

Jesienne Targi Ogrodniczo-Nasienne


Staropolski Przegląd Piosenki Biesiadnej


Jesienne Targi Ogrodniczo-Nasienne są imprezą promocyjno-doradczą dla rolnictwa, ogrodnictwa i obszarów wiejskich w rejonie Żuław i Powiśla. Targi są imprezą cykliczną, która na stałe zapisała się w kalendarzu imprez plenerowych organizowanych na naszym terenie. Co roku gościmy wielu wystawców z terenu całego kraju,
którzy prezentują m.in.: bogaty wybór materiału szkółkarskiego – owocowego i ozdobnego, narzędzia ogrodnicze, wyposażenie ogrodów i mieszkań, nawozy i środki ochrony roślin, ekologię, odnawialne źródła energii, produkty pszczelarskie, budownictwo, systemy grzewcze, motoryzację, wikliniarstwo i prasę fachową. Swoje stoiska posiadają także instytucje działające w otoczeniu rolnictwa – organizacje rolnicze, agencje, izby rolnicze, firmy ubezpieczeniowe, banki, doradztwo rolnicze.
Jesienne Targi to nie tylko spotkania handlowe, to również spotkanie z polską tradycją i folklorem. Corocznie Targom towarzyszy Staropolski Przegląd Piosenki Biesiadnej (odbywający się w sobotę), w którym udział biorą zespoły folklorystyczne z naszego regionu. Tegorocznym Targom towarzyszyć będzie również wystawa rzemiosła artystycznego, produktów regionalnych i tradycyjnych, wystawa gołębi i ptaków ozdobnych, wesołe miasteczko.
Mamy nadzieję, że prezentowana bogata oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i zapewni miły pobyt w Starym Polu.


Kontakt :

Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku, Oddział w Starym Polu
ul. Marynarki Wojennej 21, 82-220 Stare Pole
tel. 55 270 11 00, fax. 55 270 11 62,
www.podr.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Znajdź nas na Facebooku

Nowa odsłona! Zapraszamy!

PODR

Zapraszamy na nasz kanał Youtube

Youtube