17-18.05.2014 r. Targi Rolno - Kwiatowe w Słupsku

Słupsk

 

17-18 maja 2014 r.

 

kontakt:

Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku

 Oddział w Słupsku 

ul. Poniatowskiego 4A

76-200 Słupsk

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

tel. 59/ 847 12 88

 

Pliki do pobrania:

 

 plakat Slupsk

Targi Rolno - Kwiatowe

 

Historia targów rolnych sięga roku 1983, kiedy to po raz pierwszy w ramach bardzo popularnej ówcześnie akcji „Dni Otwartych Drzwi” zorganizowaliśmy wystawę zwierząt hodowlanych, pokazy maszyn rolniczych i poletek doświadczalnych. Z czasem „DOD” przekształciły się w imprezy targowe i tak w czerwcu 1992 roku po raz pierwszy zorganizowaliśmy dwudniową imprezę promocyjno-handlową pn. Agro - Targi. W roku 2003 Agro -Targi zmieniły nazwę na Targi Rolno - Kwiatowe i z taką nazwą funkcjonują do dzisiaj.

W każde targi do Strzelina zjeżdżają producenci sprzętu rolniczego, urządzeń do przetwórstwa rolno-spożywczego, środków ochrony roślin, nawozów i pasz. Prezentowane są systemy grzewcze z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii (solary, pompy ciepła) oraz tradycyjnych systemów ogrzewania (gazowe, olejowe, stałopaliwowe).

Liczną grupę wystawców stanowią również producenci kwiatów rabatowych i balkonowych oraz drzew i krzewów ozdobnych. Kompozycje kwiatowe na naszych targach to istny raj dla wszystkich planujących zaprojektować swój ogród.

Podczas Agro - Targów imprezą towarzyszącą nr 1 jest wystawa zwierząt hodowlanych, która cieszy się dużym zainteresowaniem rolników a także zwiedzających. W wystawie przedstawiane są zwierzęta pochodzące z najlepszych ośrodków hodowli zarodkowej. Każdego roku organizatorzy uatrakcyjniają o nowe ciekawe okazy zwierząt. Poczynając od bardzo rzadkiego w naszym kraju gatunku szkockiego bydła mięsnego rasy Highland. Dużą atrakcją były również małe koniki polskie, strusie oraz pawie i bażanty pochodzące z okolicznych hodowli. Udział w nich bierze ponad 150 wystawców i rolników hodowców.

 ZAPRASZAMY

Kontakt:

Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku Oddział w Słupsku

ul. Poniatowskiego 4A

76-200 Słupsk

tel./fax. 59/ 847 12 88, 59/ 847 12 81

 

 

www.podr.pl

 

 agro targi Strzelino1

 

 

Znajdź nas na Facebooku

Nowa odsłona! Zapraszamy!

PODR

Zapraszamy na nasz kanał Youtube

Youtube